Apie mus

Mūsų patarimas klientams: sveiki gyvūnai = sveika produkcija = augantis pelnas. Naudojant mūsų produktus, Jūs pasieksite šį rezultatą.

ARIVET komanda visuomet rūpinasi savo klientais, todėl mūsų svetainės tikslas – būti informacijos šaltiniu visiems, dirbantiems su gyvūnais. Čia pateikiame informaciją apie veterinarijos produktus ir pašarų priedus Baltijos rinkoje.

Gyvūnų sveikatos sektoriuje,  ARIVET tiekėjai – visų pamėgti, tiekiantys kokybiškus produktus. Be to, klientams pageidaujant mes teikiame informaciją ir apie kitus naudingus produktus. Svetainė ypač aktuali ūkininkams, veterinarams, zootechnikams, mitybos specialistams ir visiems, kurie rūpinasi gyvūno saugumu. Visi produktai, susiję su gyvūno sveikata, pateikiami su aprašymais. Atskiruose skyriuose pateikiama visa informacija apie tiekėjus, esamos rinkos kainos, informacija apie gaminius, mokslinius leidinius. Čia taip pat rasite informaciją apie gyvūnų ligas.

Svetainėje rasite:

Mieli tiekėjai, jeigu pageidaujate savo gaminius, susijusius su gyvūnų sveikata, įtraukti į mūsų interneto svetainę, susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis +37069944412 arba rašykite info@arivet.com